Poznajmy się

Witaj na Twodi!
Dowiedz się z kim będziesz współpracować.

Nazwa "Twodi"

Hybryda dwóch słów: “Tworzymy Design”.  
Trzy piewsze litery słowa tworzymy , czyli “Two” oraz wymowa słowa design, czyli “di“.
 

Moja misja to:

Tworzenie wyjątkowej wartości dla firm i biznesu przez kreowanie, rozwój i wdrażanie pomysłów w życie przedsiębiorstwa.

Co robię?

Zmieniam postrzeganie procesów biznesowych. Wpieram marketing, usługi i produkty. Niech użytkownicy polubią i zaufają Twojej marce biznesowej. 

Etapy pracy nad projektem:

1

definicja
problemu

Jeśli coś nie działa lub nie funkcjonuje, to trzeba dowiedzieć się dlaczego tak jest. Jaka jest przyczyna  spadku klientów, obrotu, mniejszej ilości zamówień. Zajmę się danym problemem w Twoim biznesie.

2

generowanie
pomysłów

Po odszukaniu problemu można przejść do generowania pomysłów. W ten proces powinno zaangażować się jak najwięcej interesariuszy danej usługi oraz produktu. Robiąc burze mózgów generujemy pomysły z Tobą i dla Ciebie.

3

dobór
rozwiązań

Wygenerowane pomysły mogą być różnorodne w zależności od kreatywności oraz podejścia zespołu projektowego do danego zagadnienia. Wybierając odpowiednią metodę możemy przejść dalej.

4

tworzenie
prototypu

Najciekawszy, twórczy proces wdrożenia zmian w usłudze lub produkcie. Tworząc makietę lub wersję początkową usługi możemy na tym etapie eliminować błędy oraz przewidywać zachowania użytkowników. 

5

wdrożenie
pomysłu

Jeśli prototyp usługi lub produktu przejdzie przez fazę prototypowania to możemy przejść do wdrożenia pomysłu w życie. Zweryfikujemy wspólnie jak pomysły i założenia sprawdzają się w rzeczywistości oraz czy rozwiązują problem użytkownika. 

6

analiza
wdrożenia

Każda usługa i produkt musi przejść swój cykl użyteczności. Użytkownik powinien maksymalnie doświadczyć zmiany w usłudze lub produkcie. Analiza wdrożenia określi sukces lub dalsze modernizację projektu. 


Sebastian

Cześć!
Miło mi, że tu trafiłeś/aś.
To oznacza, że potrzebujesz zmiany w swojej firmie, życiu lub masz ciekawy pomysł, który razem wdrożymy.

Od kilku lat zajmuję się marketingiem oraz realiazacją rozmaitych projektów.

Specjalizuję się w zarządzaniu projektami, wdrażaniem pomysłów od A do Z.
Interesuję się doświadaczeniami użytkowników – user experience w usługach.

Ukończyłem studia związane z projektowaniem produktów i usług.

Wiedza w połączniu z kilkuletnim doświadczeniem daje ciekawy bagaż doświadczeń i zajawki.
Prywatnie: lubię gotować, podróżować po Polsce, kocham survival, pływanie i jazdę na rowerze.

Dlaczego Twodi?

Jesteśmy ludźmi, którzy tak jak każdy z Was codziennie robi zakupy, korzysta z infrastruktury miasta, chodzi do przychodni- żyjemy! Nie jesteśmy oderwani od rzeczywistości. Zauważamy wiele procesów użytkowania produktów i usług, które wymagają poprawy. Zacznijmy już dzisiaj projektować lepsze jutro. 

Świat stawia nas przed wielkimi zmianami, trzeba zapewnić odpowiednie warunki do zmieniającego się otoczenia. Technologie nie mogą narzucić nam swojego trybu funkcjonowania. To my musimy projektować produktu i usługi tak, żeby służyły i ułatwiały codzienne czynności. Począwszy od wyjazdu z przydomowego parkingu do pracy, a kończąc na wysyłaniu rakiet załogowych w przestrzeń kosmiczną. 

Każdy pomysł jest dobry! Nawet te najbardziej absurdalne stawiają wymagania pod względem implementacji i testowania w życiu codziennym. Nie możemy skreślać żadnej wizji na polepszenie danej usługi lub produktu. 

“Jeśli myślisz, że nie możesz nic zmienić – zmień myślenie” to hasło przyświeca przy wielu problematycznych sytuacjach projektowych. Nie szukamy eskalacji problemu, lecz znajdujemy rozwiązania, ponieważ energia musi być skupiona na tym co dobre, a nie negatywne. 

Ograniczenia stawiamy sami, po to by mieć usprawiedliwienie na niepowodzenie. Trzeba to zmienić! Wdrożenie małej zmiany, może przełamać to jak postrzegają Cię klienci. Inwestycja w tworzenie emocji i wartości zwróci się z nawiązką. Pozwól nam nie mieć ograniczeń, a otrzymasz coś więcej niż pieniądze na koncie – PRZYWIĄZANIE. 

Działamy teraz, dzisiaj, aby przyszłość była wygodniejsza i łatwiejsza. Niektóre schematy trzeba odważyć się przełamać. Struktury usług oraz produktów są często niezmienne od wielu lat, co powoduje irytacje, nerwy oraz dyskomfort społeczny. Zacznijmy DZISIAJ, żeby jutro żyło się lepiej.