Projekt identyfikacji marki usługowej.
Instalrus - elektroinstalacje.

 

Geneza 

Pan Maciej założył firmę na przełomie lipca 2021 roku. Firma Instalrus zajmuje się usługami związanymi z szeroko pojętą elektryką oraz instalacjami elektrycznymi.

 

Firma zdobywała coraz więcej klientów, ale tylko pocztą pantoflową. Pan Maciej zgłosił się do mnie z prośbą o zaprojektowanie tożsamości marki oraz wdrożenie kilku narzędzi, które pozwolą komunikować się z potencjalnymi klientami oraz zbierać opinię o realizacjach.

Etapy współpracy tworzenia marki Instalrus

Stworzyłem logo Intalrus, logotyp składający się z nazwy firmy. Dodatkowo udało się zaprojektować sygnet, który ma stać się rozpoznawalnym znakiem usług Instarus.

Sygnet to rysunek przedstawiający wtyczkę elektryczną w formie uśmiechniętej twarzy.

Można kreatywnie wykorzystać znak w materiałach reklamowych, firmowych oraz nośnikach zewnętrznych.

Kolory marki Instalrus

Materiały promocyjne dla Instalrus

Wizytówki

Zaprojektowałem wizytówki, o które upominają się klienci Pana Macieja. To nieodłączny element w biznesie. Można przekazać wizytówki partnerom biznesowym, rodzinie oraz znajomym, jak ktoś będzie szukał elektryka.

Papier firmowy

Pan Maciej świadczy usługi, przy których wystawia protokoły zrealizowanych usług i prac. Dodatkowo wysyła wyceny i kosztorysy z wyceną danej usług. Stworzyłem wzór papieru firmowego oraz protokołu, dodatkowo wdrożyłem papier do tworzenia rysunków i notatek.

 

Firma Instalrus posiada 3 rodzaje dokumentów w zależności od zapotrzebowania:

Znakowanie - projekt etykiet do oklejania

Wdrożyliśmy również naklejki z logo firmy w celu oznakowania urządzeń elektrycznych.

Promocja marki - projekt reklamy na auto

Stworzyłem koncepcję oklejenia auta firmowego. To idealny nośnik reklamy usług. Potencjalni klienci mogą kontaktować się z Tobą, gdy tylko pojawisz się w danej lokalizacji. Możliwe, że zdobędziesz dzięki temu około 30% więcej zleceń.

Promocja - firmowa odzież robocza

W całości wdrożenia usługi nie zapomnieliśmy o wyglądzie pracowników, mianowicie odzież robocza, która jest istotnym elementem jeśli chcemy być odbierani jako profesjonaliści.

Widoczność marki w sieci i socialmedia

Wspólnie z Panem Maciejem doszliśmy do wniosku, że warto zadziałać również marketingowo w sieci. Stworzona została strona firmowa na Facebook’u, dzięki temu widoczność marki Instalrus jest jeszcze bardziej widoczna i dostępna dla klientów.

Widoczność marki w Google Maps i Google moja firma

Wdrożyliśmy rownież wizytówka Google Moja Firma, gdzie klienci mogą dodawać swoje opinię o usługach Instalrus oraz wyszukiwać usługi wg swoich potrzeb.

Zarządzanie i prowadzenie kont firmowych

Pomagamy w zarządzaniu usługą w sieci. Monitorujemy komentarze oraz opinie, kóre zbudują pozytywne doświadczenie użytkowników. Prowadzimy strony firmowe budując autentyczność marki.

Wdrożenie strony internetowej

Pomoglśmy firmie Intalrus wdrożyć prostą stronę internetową, która ma na calu pokazać zakres usług, realizacje wykonane w zakresie instalacji elektrycznych oraz umożliwić kontakt z potencjalnym klientem.

Referencja Pana Macieja

Wybrałem Twodi z powodu indywidualnego i profesjonalnego podejścia do każdego z klientów. Dzięki Twodi moja firma stała się bardziej rozpoznawalna, a klienci lepiej odbierają moje logo i firmę.

Firma jest godna polecenia.
Maciej Russ
Spcjalista ds. elektroinstalacji

ZRÓBMY RAZEM FAJNE RZECZY

    Polityka prywatności