...

Twodi Management

Oferta i usługi

ai generated, cat, pijamas-8556454.jpg

Tworzenie stron i sklepów internetowych

Chcesz sprzedawać w Internecie lub nie masz jeszcze swojej strony internetowej? Spokojnie pomogę Tobie od A do Z przy wdrożeniu. Poszukam odpowiedniego hostingu, dopasujemy domenę, wdrożymy prostą stronę, którą możesz samemu edytować + mogę Cię przeszkolić z podstaw edycji, w końcu to będzie Twoje narzędzie promocji!

Masz sklep stacjonarny i myślisz o sprzedaży w sieci? 

Sprzedaż w Internecie nie jest trudna! Trzeba zbudować odpowiednie narzędzia i struktury. Pomogę Tobie rozwijać Twój biznes e-commerce! Nawet nie musisz mieć własnej firmy, ponieważ możesz działać w ramach Działalności Nierejestrowanej i przetestować swój pomysł na biznes!

Kompleksowe wdrożenie
nowej marki na rynek

Usługa polegająca na zbadaniu rynku oraz konkurencji. Następnie tworzę propozycję nazwy dla Twojej marki. Kolejnym etapem jest zaprojektowanie logo oraz uruchomienie niezbędnych narzędzi do promocji Twojej marki w socialmedia oraz w sieci. 

office, work, desk-932926.jpg

Projektowanie graficzne

Zaprojektuję materiały promocyjne, reklamowe oraz marketingowe dla Twojej firmy.  Ulotki, wizytówki, katalogi produktowe. Pomogę w przygotowaniu plików oraz materiałów do druku zgodnie z wytycznymi od drukarni. Zleć usługi graficzne na zewnątrz minimalizując koszty operacyjne w swojej firmie. 

Nagrywanie i montaż filmów TikTok, YouTube Shorts, Reels

Brakuję Ci pomysłów i materiałów na Twojego TikToka, Intagrama lub YouTube?  Brakuje nagrań wideo, rolek, shortsów? 

Nagram oraz zmontuje ciekawe filmy, które przyciągną uwagę.

Wirtualny asystent

Wsparcie w wielu tematach biurowych tj. pisanie maili, umawianie spotkań, planowanie podróży biznesowych, kompletacja dokumentów, pisanie raportów, składanie zamówień, obsługa sklepu internetowego.

Pomogę z pracą, którą można wykonać 100% zdalnie!

Wdrożenie nowej usługi oraz produktu na rynek

Projektowanie usług i doświadczeń użytkownika to świeże podejście do biznesu. Pozwala wdrażać nowe innowacje, których nie ma konkurencja. Przenalizujemy wspólnie emocje i odczucia klienta podczas korzystania z Twojej usługi lub produktu To niesamowita przygoda, która zmieni Twoją markę.

Zarządzanie projektami

Sporo projektów na głowie, a doba ma tylko 24 godziny? Nowe wdrożenie wymaga dużego zaangażowania i czasu, ale spokojnie! Pomogę w realizacji Twoich projektów!

Planowanie:

- eventów firmowych
- imprez okolicznościowych
- wyjazdów prywatnych
- podróży służbowych

Masz do zrobienia event, targi branżowe, wydarzenie, urodziny, przyjęcie, otwarcie inwestycji, jubileusz? Multum rzeczy do ogarnięcia tj. koncepcja, wyceny, oferty, negocjacje, plan organizacji wydarzenia, kosztorys i budżet… totalny chaos?

Pomogę Ci w tym chaosie!

Badanie i analiza konkurencji

Przeprowadzimy dla Ciebie badanie konkurencji pod względem marketingu, ofert, cen oraz obsługi klienta. Przeanalizujemy mocne i słabe strony konkurencji.

Wsparcie Działów Marketingowych

Szeroko pojęty marketing dla Twojej firmy, marki lub usługi.

Prowadzenie socialmedia, projekty graficzne, strategia komunikacji, tworzenie relacji z klientami i użytkownikami. 

binary, one, cyborg-2302728.jpg

Wsparcie:

- IT
- programistyczne
- obsługa baz danych oraz serwerów

Potrzebujesz wsparcie w dziedzinie IT? 

 Masz problem z serwerami, elektroniką lub sprzętem komputerowym, to co można zrobić zdalnie, wykonamy z każdego miejsca na Świecie

Szukasz wyspecjalizowanych usług programistycznych w PHP lub innych językach? Możemy zaprojektować i wdrożyć dedykowane oprogramowania dla Twoje firmy.

Chcesz zabezpieczyć swoje dane na serwerze, utworzyć kopie zapasowe lub rozwiązać nieznany Tobie problem? Napisz do nas, a postaramy się pomóc!

Zróbmy razem niesamowite rzeczy!

Opowiedz mi o swoim pomyśle i go zrealizujmy!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.