...

Twodi Management

Oferta i usługi

ai generated, cat, pijamas-8556454.jpg

Tworzenie stron i sklepów internetowych

Chcesz sprzedawać w Internecie lub nie masz jeszcze swojej strony internetowej? Spokojnie pomogę Tobie od A do Z przy wdrożeniu. Poszukam odpowiedniego hostingu, dopasujemy domenę, wdrożymy prostą stronę, którą możesz samemu edytować + mogę Cię przeszkolić z podstaw edycji, w końcu to będzie Twoje narzędzie promocji!

Masz sklep stacjonarny i myślisz o sprzedaży w sieci? 

Sprzedaż w Internecie nie jest trudna! Trzeba zbudować odpowiednie narzędzia i struktury. Pomogę Tobie rozwijać Twój biznes e-commerce! Nawet nie musisz mieć własnej firmy, ponieważ możesz działać w ramach Działalności Nierejestrowanej i przetestować swój pomysł na biznes!

Kompleksowe wdrożenie
nowej marki na rynek

Usługa polegająca na zbadaniu rynku oraz konkurencji. Następnie tworzę propozycję nazwy dla Twojej marki. Kolejnym etapem jest zaprojektowanie logo oraz uruchomienie niezbędnych narzędzi do promocji Twojej marki w socialmedia oraz w sieci. 

Wirtualny asystent

Wsparcie w wielu tematach biurowych tj. pisanie maili, umawianie spotkań, planowanie podróży biznesowych, kompletacja dokumentów, pisanie raportów, składanie zamówień, obsługa sklepu internetowego.

Pomogę z pracą, którą można wykonać 100% zdalnie!

Kontent kreator

Brakuję Ci materiałów na Twojego Facebooka, Instagrama, TikToka lub YouTube? Brak zdjęć, nagrań wideo, rolek, shortsów? Stwórzmy to!

Wdrożenie nowej usługi oraz produktu na rynek

Projektowanie usług i doświadczeń użytkownika to świeże podejście do biznesu. Pozwala wdrażać nowe innowacje, których nie ma konkurencja. Przenalizujemy wspólnie emocje i odczucia klienta podczas korzystania z Twojej usługi lub produktu To niesamowita przygoda, która zmieni Twoją markę.

Zarządzanie projektami

Sporo projektów na głowie, a doba ma tylko 24 godziny? Nowe wdrożenie wymaga dużego zaangażowania i czasu, ale spokojnie! Pomogę w realizacji Twoich projektów!

Planowanie:

- eventów firmowych
- imprez okolicznościowych
- wyjazdów prywatnych
- podróży służbowych

Masz do zrobienia event, targi branżowe, wydarzenie, urodziny, przyjęcie, otwarcie inwestycji, jubileusz? Multum rzeczy do ogarnięcia tj. koncepcja, wyceny, oferty, negocjacje, plan organizacji wydarzenia, kosztorys i budżet… totalny chaos?

Pomogę Ci w tym chaosie!

Management i PR

W dobie rozwoju platform takich jak YouTube, TikTok, Twitch, Kick oraz portalu Instagram sporo osób chcę lub staje się influencerem. Odpowiednie działania w sieci oraz w przestrzeni publicznej mają ogromne znaczenie na rozwój kariery, produktów oraz współprac.

Wsparcie Działów Marketingowych

Szeroko pojęty marketing dla Twojej firmy, marki lub usługi.

Prowadzenie socialmedia, projekty graficzne, strategia komunikacji, tworzenie relacji z klientami i użytkownikami. 

Wsparcie przy dotacjach i projektach Unijnych

Wypełnianie dokumentacji i kontakt z organami, które pozwalają otrzymać dofinansowanie to często spore wyzwanie. Spokojnie pomogę Tobie w tworzeniu dokumentacji oraz w kontakcie z podmiotami administracyjnymi

binary, one, cyborg-2302728.jpg

Wsparcie:

- IT
- programistyczne
- obsługa baz danych oraz serwerów

Potrzebujesz wsparcie w dziedzinie IT? 

 Masz problem z serwerami, elektroniką lub sprzętem komputerowym, to co można zrobić zdalnie, wykonamy z każdego miejsca na Świecie

Szukasz wyspecjalizowanych usług programistycznych w PHP lub innych językach? Możemy zaprojektować i wdrożyć dedykowane oprogramowania dla Twoje firmy.

Chcesz zabezpieczyć swoje dane na serwerze, utworzyć kopie zapasowe lub rozwiązać nieznany Tobie problem? Napisz do nas, a postaramy się pomóc!

Zróbmy razem niesamowite rzeczy!

Opowiedz mi o swoim pomyśle i go zrealizujmy!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.