Oferta

Projekt usługi oraz produktu

Projektowanie usług i doświadczeń użytkownika to świeże podejście do biznesu. Pozwala wdrażać nowe innowacje, których nie ma konkurencja. Przenalizujemy wspólnie emocje i odczucia klienta podczas korzystania z Twojej usługi lub produktu To niesamowita przygoda, która zmieni Twoją markę.

Zarządzanie projektami

Sporo projektów na głowie, a doba ma tylko 24 godziny? Nowe wdrożenie wymaga dużego zaangażowania i czasu, ale spokojnie! Pomogę w realizacji Twoich projektów!

Wirtualny asystent

Wsparcie w wielu tematach biurowych tj. pisanie maili, umawianie spotkań, planowanie podróży biznesowych, kompletacja dokumentów, pisanie raportów, składanie zamówień, obsługa sklepu internetowego.

Pomogę z pracą, którą można wykonać 100% zdalnie!

Kreator kontentu

Brakuję Ci materiałów na Twojego Facebooka, Instagrama, TikToka lub YouTube? Brak zdjęć, nagrań wideo, rolek, shortsów? Stwórzmy to!

Eventy i wydarzenia

Masz do zrobienia event, targi branżowe, wydarzenie, urodziny, przyjęcie, otwarcie inwestycji, jubileusz? Multum rzeczy do ogarnięcia tj. koncepcja, wyceny, oferty, negocjacje, plan organizacji wydarzenia, kosztorys i budżet… totalny chaos?

Pomogę Ci w tym chaosie!

Management i PR dla twórców internetowych

W dobie rozwoju platform takich jak YouTube, TikTok, Twitch, Kick oraz portalu Instagram sporo osób chcę lub staje się influncerami. Odpowiednie działania w sieci oraz w przestrzeni publicznej mają ogromne znaczenie na rowój kariery, produktów oraz współprac.

Wsparcie marketingowe

Szeroko pojęty marketing dla Twojej firmy, marki lub usługi.

Prowadzenie socialmedia, projekty graficzne, strategia komunikacji, tworzenie relacji z klientami i użytkownikami. 

Wsparcie przy dotacjach

Wypełnianie dokumentacji i kontakt z organami, które pozwalają otrzymać dofinansowanie to często spore wyzwanie. Spokojnie pomogę Tobie w tworzeniu dokumentacji oraz w kontakcie z podmiotami administracyjnymi

Zróbmy razem niesamowite rzeczy

Opowiedz nam o swoim pomyśle!

Zaufali mi: